VIPA

מהספקים החדשניים ביותר של בקרי PLC בעולם, עם שיעורי צמיחה דו ספרתיים. ידועה כמתמחה בפיתוח וייצור בקרים תואמי סימנס ואספקה של פתרונות בקרה מלאים ויחודיים.
למוצרי VIPA יתרונות רבים הכוללים: יכולת תכנות בעזרת תוכנת STEP7 של כל הבקרים (בכל הסדרות), תאימות מלאה לבקרי סימנס – החלפה ושילוב כרטיסים ללא שינוי בקונפיגורציה, ביצועים עדיפים – הבקר המהיר ביותר בשוק עבור STEP7. כל זאת ועוד ­ במחירים ללא תחרות.

http://www.vipa.com

Hirschmann

החברה המובילה בעולם בתקשורת תעשייתית ובעלת מוניטין בכל הארגונים הקובעים את התקנים לעבודה בתעשיה. מוצרי Hirschmann מספקים פתרונות מותאמים לסביבה תעשייתית ומערכות קריטיות לתעשיות המזון, משקאות, כימיקלים, תרופות, יצור, אריזה, פלסטיק, כבישים, רכבות, גשרים, אספקת חשמל, מים ועוד.

http://www.hirschmann.com

B&R

החברה המובילה בעולם בייצור פתרונות מלאים לבקרת מכונות הכוללים בקרים מתוכנתים, בקרי תנועה (סרוו), מנועים, צגי הפעלה ומחשבים תעשיתיים.
תוכנית ה Automation Studio מאפשרת עבודה לאורך כל מחזור החיים של הפרויקט, ומשמש ככלי אינטגרלי להגדרת חומרה, כתיבת קוד בקר, הגדרות סרוו, HMI, תמיכה ועוד. אין יותר צורך לעסוק בתקשורת והתאמות כך שזמן מתכנן מערכת מוקדש במלואו לכתיבת קוד.

http://www.br-automation.com

Tri-Tronics®

Tri­TronicsR, מייצרת ומספקת חיישנים פוטואלקטריים וסיבים אופטים באיכות גבוהה עבור מגוון רחב של יישומי אוטומציה תעשייתיים. חיישני Tri­Tronics מתאפיינים בביצועים גבוהים ובכך מהווים יתרון משמעותי ביישומי בקרה. החיישנים ניתנים לשימוש במספר רב של קונפיגורציות (דו צדדי, רפלקטיבי, קירבה). קו המוצרים כולל זיהוי Print Mark מהירים, חיישני זיהוי צבע מתקדמים, חיישנים מיניאטוריים, ועוד.

http://www.ttco.com
COPA-DATA

תוכנת SCADA/HMI של Zenon מבית COPA-­DATA מצליחה להפחית את לחץ הזמן בפיתוח פרויקטים בהסתמכות על אשפי תוכנה אינטליגנטים ועל תוכנה המאפשרת למהנדסי המערכת לפתור אפילו את המשימות המאתגרות במיוחד באופן מאובטח מהיר ופשוט.
תוכנת Zenon משווקת אינטגראלית במסכים מבוססי WinCE של רוב היצרנים המובילים בשוק.
Zenon יכול לרוץ על כל הפלטפורמות המקובלות כגון: Windows 7, Windows XP, XP Embedded, WinCE, Web Server ועוד.

http://www.copadata.com
ProLeit

מובילה בפתרונות לניהול תהליך ומערכות MIS/MES על פי תקני S88 . תוך שימוש בשיטות אפיון מתקדמות של ­Object Oriented ו- Parameterization המאפשרים יעילות רבה בפיתוח ובתחזוקת המערכת. למוצרי ProLeit התקנות רבות בארץ ובעולם בתעשיות רבות כגון: בירה, חלב, אבקות, תרופות, כימיה, מחצבים ועוד.

http://www.proleit.com
eWON

המובילים בעולם בתחום תקשורת למכונות מרחוק.
מוצרים המציעים קישוריות תעשייתית מאובטחת באינטרנט, נתבים חכמים וגישה מרחוק לבקרים ומערכות אוטומציה.

http://www.ewon.biz
ProfiChip

יצרנית הרכיבים של חברת VIPA ועוסקת בפיתוח וייצור מעבדים מתקדמים עבור בקרים וכרטיסי תקשורת.
בין מוצרי החברה ניתן למצוא את מעבדי ה-Speed-7 של VIPA ורכיבי Profibus חלופיים לסימנס.

http://www.profichip.com
Softing Industrial Automation

Softing אוטומציה תעשייתית היא ספקית מובילה בעולם של מוצרי תקשורת תעשייתית וטכנולוגיות לבקרת תהליכים. לחברה פתרונות בתחום הניתור, בדיקה, והחיבוריות של פרופיבס, פרופינט,
CAN bus ועוד. כמו כן לחברה פתרונות ייחודיים לחיבור בין בקרים, ומוצרים לאיסוף נתונים מבקרי התהליך.
מוצרי החברה ידועים בקלות השימוש שבהם ובפתרונות החדשניים לעולם בקרת התהליך.

http://industrial.softing.com/en/
COMAU

חברת COMAU הינה חלק מתאגיד הענק "פיאט-קרייזלר". COMAU מייצרת ומתקינה את כל קווי הייצור במפעלי הרכב של הקבוצה ולייצרנים נוספים. ל COMAU סדרה של רובוטים תעשייתיים עם אלפי התקנות כולל בתעשיית הרכב. המגוון הרחב של הרובוטים מאפשר התאמה מדוייקת של הרובוט למשימה. תכנות הרובוטים מבוצע על גבי מחשב כולל תוכנת סימולציה או בעזרת פנל הפעלה הכולל מסך מגע.

http://www.comau.com/en/our-competences/robotics/overview