מזון ומשקאות

תהליכי ייצור מזון מסורתיים מאופיינים בדרך כלל בתהליכי מינון וערבוב, אשר נשלטים לעתים באופן ידני או חצי אוטומטיים.

פתרון אוטומציה מתקדם, מאפשר את התמיכה הנדרשת בכדי להשיג את הגמישות האפשרית הרבה ביותר בהקשר עם תהליכי ייצור ידניים ואוטומטיים למחצה, כמו גם אבטחת איכות, ניהול חומרים, עקיבות וממשקים למערכות ERP. פתרון אוטומציה מתקדם הינו חלק בלתי נפרד ממערכת בקרת תהליך חדשנית השולטת ומפקחת על אזורי ייצור מזון.

מערכות הבקרה שלנו מציעות את הגמישות והשילוב הנדרשים, תוך עמידה בתקנים כדוגמת S88/S95. בניית מערכת בקרת תהליך מודולארית המושתתת על ניסיון רב שנים בענף המזון. לפיכך, אנו יכולים להציג ללקוחותינו מערכת בקרה אשר מספקת פונקציונאליות מלאה וגמישות מקסימאלית, כולל בקרת תהליכים ופונקציות לניהול ייצור מלא, איסוף נתונים באמצעות מערכת ניהול תהליכי מנוח בחברה כולה (MES), וכן האינטגרציה של מערכות LIMS, ERP ומערכות תחזוקה של הארגון.

חברות רבות, כגון מחלבת תנובה, קרלסברג, קוקה קולה, אמבר, יפאורה תבורי, יוניליוור, מילובר, פריגת, משתמשות שנים רבות בשירותנו ומייצרות בעזרת מערכות בקרה שהוקמו על ידינו.

Tetra Pak

טטרה-פק היא אחת משלוש חברות בקבוצת Tetra Laval - קבוצה פרטית שנוסדה בשוודיה. שתי החברות האחרות הן DeLaval ו Sidel. בסיס חברת טטרה-פק ממוקם בשוויץ.
בכל יום, ברחבי העולם נצרכים מיליארדי ליטרים של מים, חלב, מיץ ומזונות נוזל אחרים. חברת טטרה-פק פיתחה מגוון של פתרונות בכדי להגן הן על הערך התזונתי והן על הטעם של המוצרים. הודות לטכנולוגית טטרה-פק, הייצור, האריזה וההפצה של מוצרי מזון נוזליים נהפכה ליעילה ופשוטה.​

http://www.tetrapak.com/