מאמרים:
טכנולוגית SAFETY משולבת ביחידה מנוע+דרייבר קומפקטית

B&R מציעה מערכות הינע סרוו ACOPOSmotor קומפקטיות עם פונקציות SAFETY מבוססות POWERLINK המאפשרות פתרונות SAFETY מתקדמים לדרישות שטח מינימאליות. פונקציות ה SAFETY של ACOPOSmotor מוסמכות עד SIL 3 / PL e / Cat 4.
M2Web מאפשר גישה מאובטחת מרחוק למסכי HMI ומחשבים תעשייתיים מכל דפדפן או מכשיר

M2Web הוא חלק מהחבילה הסטנדרטית של Talk2M, שרות הענן של eWon. שרות זה מספק גישה מאובטחת מבוססת דפדפן לשרת HMI, האינטרנט המרוחק שלך, ופאנלים תעשייתיים. כלומר ניתן לגשת לכל התקן, בכל מקום ובכל זמן! מדהים לא?
תוכנת ה-Zenon® SCADA בגרסה חדשה 7.50

Copa-Data שחררה גרסה חדשה 7.50Zenon וכצופי הגרסה כוללת תכונות חדשות ושיפורים רבים, המאפשרים עיצוב מערכת אוטומציה תעשייתית הרבה יותר ארגונומית. רשימת השיפורים היא משמעותית גם עבור מהנדסי הבקרה וגם עבור המשתמש קצה עם אופציות כגון: Styles, יצוא מתכונים ל XML, Certification for IEC 61850 Ed. 2, Command Sequencer, ותוכנת App Notifier עבור Android.
מודול 2 ו 4 ערוצים למדידת משקל מדוייקת

חברת B&R הוסיפה 2 מודולי שקילה מהירים ומדוייקים לסידרת I/O X20. המודולים החדשים מציעים את כל התכונות של כרטיסי השקילה הקיימים במחירים זולים על ידי חיבור 2 ו 4 ערוצים למודול.
הטמעת רכיבי SAFTEY מייצרנים שונים ברשת POWERLINK

בעזרת POWERLINK קל לבצע הטמעה של רכיבי יצרנים שונים לסביבת העבודה של B&R באמצעות תוכנת Automation Studio. עכשיו הדבר נכון גם לרכיבי SAFETY של יצרנים שונים עם פרוטוקול openSAFETY. הדבר מאפשר שילוב של רכיבי SAFETY מיצרנים שונים לאפליקציה אחת בצורה קלה מתמיד.
eWon Cosy

הפתרון הפשוט ביותר לחיבור מרחוק של בקרים, מסכי מפעיל, מחשבים תעשייתיים, ומצלמות IP. eWon Cosy הוא נתב VPN תעשייתי שתוכנן לספק חיבור פשוט ביותר דרך האינטרנט למכונות והתקנות בבית הלקוח או בשטח. באמצעות eWon Cosy, בוני מכונות, ואינטגרטורים יכולים לתחזק ציוד מרחוק ללא הגעה לאתר, ומאפשר חסכון משמעותי בהוצאות האחזקה..
(EAGLE20/30) - חומת אש תעשייתית עם תוכנת - Industrial Firewall - HiSecOS 3.0

אפשרויות תצורה מודולרית של עד שמונה יציאות מבטלת את הצורך במספר נתבים, ומספקת חיסכון משמעותי בזמן ההתקנה, בעלויות הקמה ובאחזקה שותפת, ועדיין מציע פתרון מותאם אישית.
תכונות חדשות, כגון - DPI - Deep Packet Inspection ומצב למידה - FLM - Firewall Learning Mode, שומר על שלמות ותקינות התשדורות ברשת, מאפשר הגנה על רשתות מפני כוונות זדוניות, תוך שמירה על התקן קל להגדרה ומותאם לצרכי רשת ספציפית.